Potrzebujesz ulotki na 1,5 procent podatku, która pomoże Wam pozyskać 1,5% podatku – dobrze trafiłeś! Przygotowujemy ulotki do zbierania 1,5% podatku dla wszystkich naszych podopiecznych, w dodatku zupełnie bezpłatnie. Robimy dla Was projekt jak i drukujemy. Po to jesteśmy, żeby Wam pomagać 🙂

Twoje dziecko nie jest jeszcze podopiecznym Fundacji? Dołącz teraz!

Potrzebujesz ulotki do zbierania 1,5% podatku?

Odpowiedziałeś TAK?

Skoro potrzebujesz ulotkę a nie masz jeszcze u nas subkonta, to żaden problem. Wystarczy że zarejestrujesz się jako rodzi lub opiekun i dodasz dziecko do grona podopiecznych Fundacji, a my w krótkim czasie przygotujemy projekt. Ponadto w okresie rozliczeń jednego procenta podatku wydrukujemy je dla was zupełnie za darmo! Takie działania pomogą Wam w zbieraniu środków z 1,5% podatku na potrzeby dziecka.

Rozliczenie roczne 1,5% podatku

Obowiązkiem każdego podatnika jest złożenie każdego roku deklaracji podatkowej. Od wielu lat, przy tej okazji, podatnik ma możliwość przekazania 1,5% ze swojego podatku na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego np. Fundacji mających status OPP. Jest to świetna okazja do pozyskania dodatkowych środków dla rodziców dzieci chorych. Wystarczy tylko poinformować podatników że mogą wesprzeć właśnie Was, poprzez wpisanie w deklaracji Celu szczegółowego z Waszym numerek subkonta i numeru KRS 0000 368 135 Fundacji Miej Serce.

1,5% podatku można przekazać tylko na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego

Nie istnieje możliwość przekazywania wpłat z 1,5% bezpośrednio dla rodzin czy dzieci chorych, abyście mogli takie wpłaty otrzymywać, najlepiej jest zostać podopiecznym Fundacji.

Podatnicy chętnie wybiorą znaną sobie Organizację Pożytku Publicznego i przekażą swój 1,5% podatku jej podopiecznym. Jeśli podatnik nie wpisze komu przekazać 1 podatku, to jego jeden procent nie zostanie przekazany nikomu. Dlatego warto zabiegać i szeroko informować podatników, że Wam te środki się na pewno przydają.

Prośba o 1,5 procent podatku

Prośbę o przekazanie 1,5 procenta możesz promować na różne sposoby. Jednym ze skuteczniejszych jak nie najlepszym sposobem jest zostawianie ulotek czy wizytówek we wszystkich miejscach, gdzie tylko dostaniesz na to zgodę. Mimo tego, że żyjemy w czasach Internetu, to jednak informacje na papierze zostają z nami dłużej!

Wydrukowana ulotka ma o wiele dłuższy czas życia u darczyńcy niż post w mediach społecznościowych.

Ulotka to świetny sposób na dotarcie do odbiorcy

To dlatego właśnie stawiamy na drukowane ulotek. Gdy dotrze ona do podatnika, zostanie w jego domu nawet na kilka miesięcy. Najlepiej gdyby tam została do czasu rozliczeń podatkowych czyli początku każdego roku. To w okresie od stycznia do kwietnia podatnicy rozliczając się, przekazują Wam swój 1,5% podatku dochodowego.

Dostajesz gotowe wydruki do rozdawania

Twoja prośba o 1,5 procent jest przygotowana przez nas, projektujemy ją, piszemy treść, drukujemy i przesyłamy je Wam. Od tego momentu już tylko od Twojej pomysłowości zależy, gdzie je zostawisz.

Podpowiedź, warto iść do osiedlowych sklepików i sklepów, do znajomych i sąsiadów – zostawić im po kilka sztuk z prośbą, żeby rozdali je swoim znajomym i rodzinie.

Możesz też zostawić je w żłobku, przedszkolu, szkole w swojej okolicy. Nie zapomnij że są też małe prywatne firmy jak fryzjerzy czy mechanicy, duże fabryki gdzie pracuje wiele osób czy biura np. rachunkowe.

Im więcej ulotek rozdasz, im w większej ilości miejsc jest dostępna – tym więcej możesz zyskać. Każdy dorosły Polak się rozlicza – więc każdy może przekazać swój podatek właśnie WAM!

Wzór ulotki na 1,5 %

Po naszej stronie jest to, żeby wzór był ładny, czytelny i zawierał wszystkie potrzebne informacje. Ulotka, którą przygotowujemy ma to wszystko, czego potrzeba darczyńcom a jej wygląd jest nowoczesny, czytelny i przyciągający wzrok. Projekt został stworzony przez profesjonalnego grafika. Wydruki mogą być w różnych formatach, jednak z naszego doświadczenia wynika że format A5 czyli jak zwykły zeszyt sprawdza się najlepiej. Ulotki właśnie w tym formacie przygotowujemy dla wszystkich chętnych.

Podstawowe dane fundacji

Te podstawowe dane mają bardzo duże znaczenie. Sprawiają że odbiorca wie, że ma do czynienia z prawdziwą organizacją, może sprawdzić czy jest ona w rejestrze OPP czy faktycznie istnieje. To podstawa w budowaniu zaufania. Fundacja od lat stawia na budowanie swojej rozpoznawalności, co przekłada się na lepsze efekty dla podopiecznych.

Zawartość:

  • logo fundacji,
  • dane kontaktowe,
  • numer KRS,
  • instrukcję jak przekazać 1,5 procent podatku,
  • dodatkową informację o możliwości wpłaty bezpośrednio na konto i sposobach pomocy.

Informacje o podopiecznym

Poznaj moją historię” tak zaczynamy opis dziecka w ulotce. Historia ta, to krótki, zwięzły i rzeczowy opis sytuacji dziecka, stanu zdrowia i potrzeb np. jakie potrzebne jest leczenie. To jedyna okazja, aby darczyńca poznał podopiecznego, poczuł z nim więź i chciał pomóc właśnie jemu. W ulotce umieszczamy również zdjęcie, dzięki temu darczyńcy „widzą” komu pomagają. Zdjęcia mogą być różne, wesołe i bardziej smutne np. z okresu leczenia, ważne, żeby były dobrej jakości.

  • Imię Nazwisko podopiecznego oraz numer Subkonta,
  • prośbę o wsparcie,
  • krótki historię i opis choroby dziecka,
  • zdjęcie dziecka,
  • adres profilu dziecka na fundacyjnej stronie internetowej.

Imię Nazwisko i numer subkonta – to trzy bardzo ważne elementy każdej ulotki.

Jak wygląda ulotka do zbierania 1,5% podatku

Tył ulotki zawiera informacje o możliwościach pomocy dziecku.

Zamówienia na ulotki o 1,5 podatku

Składać zamówienie możesz w dowolnym momencie roku. Jednak najlepiej jest to zrobić na jesień, mamy wtedy czas na przygotowanie wszystkich zamówień tak, aby dostarczyć je do Was przed rozpoczęciem okresu rozliczeniowego.

Darmowa wysyłka i wydruk

Wysyłka i drukowanie są dla Was całkowicie bezpłatne. Jeśli w trakcie okresu jednoprocentowego zabranie Wam ulotek, to żaden problem, dostawa ulotek jest możliwa przez cały czas. Od zlecenia nam wydrukowania nowych do ich otrzymania musisz dać nam kilka dni.

Ulotkę pobierzesz również na stronie internetowej Fundacji

Każda ulotka, którą przygotowujemy dla dzieci, jest dostępna do pobrania na stronie internetowej Fundacji, w profilu podopiecznego. Dzięki temu, możecie je sami wysyłać mailem lub publikować w mediach społecznościowych. Materiały zrobione przez Fundację są do wykorzystania przez Was w każdy możliwy sposób, który pozwala dotrzeć do odbiorcy i pozyskać dla Was środki.

Podsumowując

Jeśli nie masz jeszcze subkonta dla swojego dziecka w Fundacji Miej Serce, załóż je jak najszybciej. Poza profilem, możliwością otrzymywania wpłat od darczyńców, będziesz również miał darmowe ulotki do rozdawania darczyńcom i zbierania środków z procenta podatku.

Jeśli macie subkonto w innej fundacji, to żaden kłopot, możecie dołączyć do grona podopiecznych i zwiększyć swoje szanse na zbieranie środków!

Jeśli jesteście już w Fundacji i chcielibyście zwiększyć nakład ulotek – napisz do Opiekuna ds. Podopiecznych.

Podobne wpisy